21 січня, 2020
забули пароль? реєстрація

Перші три підприємства з переліку «великої приватизації» отримали інвестиційних радників, – Олександр Саєнко

1 серпня 2018

Фонд державного майна України у понеділок, 30 липня, провів перші конкурси щодо визначення інвестиційних радників для трьох об’єктів великої приватизації – ПАТ «Одеський припортовий завод», ПрАТ «Президент Готель» і ПрАТ «Індар», повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

За його словами, «Одеський припортовий завод» до приватизації готуватиме компанія Pericles Global Advisory, «Президент Готель» та «Індар» – «Конкорд Консалтинг», яка входить до групи «Конкорд Капітал».

Міністр нагадав, що загалом у списку “великої приватизації” на цей рік знаходяться 23 об’єкти.

«Тож нам залишається ще для 19 підприємств обрати радників і розпочати процес їх підготовки до приватизації. Вже завтра, 31 липня, обиратимемо радників для наступних трьох підприємств – ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», ДП «Завод Електроважмаш» і ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська», - додав Міністр Кабінету Міністрів України.

Він наголосив, що приватизація цих підприємств, за одним виключенням, відбуватиметься за новим законом «Про приватизацію державного і комунального майна».

«До речі, в новому законі прописані чіткі вимоги щодо перевірки походження грошей, за які купується підприємство. Нові правила не допускають участі у приватизації осіб, пов’язаних із країною-агресором», - сказав Олександр Саєнко.

Довідково

Конкурси з відбору радників проводяться на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 358-р, яким затверджено перелік об’єктів великої приватизації державної власності, що підлягають приватизації у 2018 році. Основною метою радників є підготовка інформаційного пакету, який надаватиме важливі дані про об’єкт приватизації. Ці матеріали відповідатимуть світовим стандартам та повинні бути однаково доступні усім зацікавленим особам. Найголовніше завдання радника – контактувати з великим колом потенційних інвесторів та залучати їх до участі в аукціоні.

Приватизація зазначених підприємств відбуватиметься вже за новим Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна» за №2269-VII, який було прийнято 18 січня 2018 року. Виключенням є ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська», яка приватизується відповідно до Закону України «Про особливості приватизації вугледобувних підприємств».

Джерело: Урядовий Портал
https://www.kmu.gov.ua/ua

Коментарі

Для зареєстрованих користувачів

Вхід [ | Реєстрація] [ | Забули пароль]

ІНШІ новини

ЧАСОПИС: для чого це нам потрібно ?
17 серпня 2018
Турецькі уроки для НБУ. Як бути з незалежністю центральних банків?
15 серпня 2018
Купуй українське…Ніхто ж не проти. Але як?
10 серпня 2018
Мораторій: що втрачають українці без ринку землі
31 липня 2018